nedeľa, 25. apríl 2021 17:50 | Autor: TASR

Futbalisti Inter Miláno
Futbalisti Inter Miláno | zdroj: TASR

Rím 25. apríla (TASR) - Futbalisti Interu Miláno sa po dvoch remízach v talianskej Serii A vrátili na víťaznú cestu, keď v nedeľnom dueli 33. kola zdolali Hellas Verona 1:0. O tesnom triumfe lídra rozhodol gól Matteu Darmiana zo 76. minúty.

Slovenský obranca Milan Škriniar odohral za domácich celý zápas. "Nerazzurri" vedú tabuľku s 13-bodovým náskokom pred dvojicou AC Miláno - Juventus Turín, mestský rival sa v pondelok ešte predstaví na pôde rímskeho Lazia.

Juventus v nedeľu remizoval na ihrisku Fiorentiny 1:1. Domáci sa ujali vedenia v 29. minúte po tom, ako Dušan Vlahovič premenil pokutový kop, obhajca titulu vyrovnal krátko po zmene strán zásluhou Alvara Moratu.

Serie A - 33. kolo:

Benevento Calcio - Udinese Calcio 2:4 (1:2)
Góly: 34. Viola (z 11 m), 83. Lapadula - 4. Molina, 31. Arslan, 49. Stryger Larsen, 73. Braaf

AC Fiorentina - Juventus Turín 1:1 (1:0)
Góly: 29. Vlahovič (z 11 m) – 46. Morata

Inter Miláno - Hellas Verona 1:0 (0:0)
Gól: 76. Darmian