Futbalisti AS Trenčín v rámci zimnej Tipsport ligy zvíťazili pred pár dňami na Skalicou 3-0. Tento zápas mal  zaujímavý nádych aj vďaka tomu, že sa v zostave klubu spod hradu Matúša Čáka prvýkrát predstavil aj syn legendy slovenského hokeja Pavla Demitru, 17-ročný Lucas Demitra. Nuž a o to krajšia to bola premiéra, že v 53. minúte strelil za Trenčanov aj svoj prvý gól.

„Keď som videl, že to nestíha, tak som to zavrel. Bol som hrozne šťastný, že to skončilo gólom. Lebo aj v prvom polčase som mal podobnú šancu, ale z tej sa mi nepodarilo skórovať, tak som to chcel zopakovať,“ povedal v rozhovore pre oficiálny YouTube klubu AS Trenčín nádejný reprezentant, pre ktorého to bol premiérový gól medzi mužmi.