streda, 27. január 2021 04:44 | Autor: TASR

Zlatan Ibrahimovič a Romelu Lukaku
Zlatan Ibrahimovič a Romelu Lukaku | zdroj: TASR

Miláno 26. januára (TASR) - Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom sa prebojovali do semifinále Talianskeho pohára.

Vo štvrťfinále zdolali v mestskom derby AC Miláno 2:1. Víťazný gól strelil v siedmej minúte nadstaveného času z priameho kopu Christian Eriksen.

Hráči AC Miláno sa ujali vedenia v 31. minúte zásluhou Zlatana Ibrahimoviča. Švédsky kanonier však musel ísť v 58. minúte po druhej žltej karte predčasne do kabín a Inter početnú prevahu využil. V 71. minúte vyrovnal z penalty Romelu Lukaku a v dramatickom závere zariadil postup "nerazzurri" dánsky stredopoliar Eriksen.

štvrťfinále Talianskeho pohára:

Inter Miláno - AC Miláno 2:1 (1:1)
Góly: 71. Lukaku (z 11 m), 90+7. Eriksen - 31. Ibrahimovič, ČK. 58. Ibrahimovič (AC) po druhej ŽK