V úvodnom nedeľnom stretnutí 17. kola talianskej futbalovej Serie A remizoval druhý tím tabuľky Inter Miláno v hlavnom meste na Stadio Olimpico s tretím AS Rím 2:2. Jedným presným zásahom sa na zisku bodu pre hostí podieľal slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar.

Domáci sa dostali do vedenia už po sedemnástich minútach hry, keď strelou k ľavej žrdi z hranice šestnástky prekonal brankára Lorenzo Pellegrini. Aktívnejší hostia sa v prvom dejstve gólovej koncovky nedočkali. V 56. minúte zahral rokový kop do stredu pokutového územia Marcelo Brozovič a Škriniar poslal loptu hlavou do siete. Pripísal si tak svoj druhý gól v aktuálnej sezóne. Už o sedem minút viedli Milánčania 2:1 po strele Maročana Achrafa Hakimiho. Záverečný tlak "vlkov" priniesol ovocie štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času v podobe vyrovnávajúceho gólu Gianlucu Manciniho.

Inter stráca po nedeli na lídra tabuľky, mestského rivala AC, tri body. Rovnako tri body delia Inter a tretí AS.