Futbalisti Manchestru United po rozpačitých výkonoch začínajú v Premier League predvádzať futbal, ktorý sa musí po dlhej dobe páčiť aj fanúšikom z Old Trafford. Potvrdil to súboj s nováčikom z Leedsu, ktorého Red Devils vyprevadili debaklom 6-2. Že to pre zverencov trénera Marcela  Bielsu bude ťažký zápas načrtol už jeho úvod, v ktorom po 3. minútach prehrávali 2-0. Oba góly domácich strelil mladík Scott McTominay. 24-ročný Škót tým vytvoril nový rekord Premier League, keďže sa stal vôbec prvým hráčom v histórii tejto súťaže, ktorému sa podarilo streliť dva góly v úvodných troch minútach duelu. Na videu vám prinášame jeho druhý presný zásah, pred ktorými  si krásne prevzal loptu od Anthonyho Martiala.