Main Content

Škriniar sa konečne vrátil do Interu. Hrať ale nebude

štvrtok, 29. október 2020 15:32 | Autor: TASR

Milan Škriniar
Milan Škriniar | zdroj: TASR

Miláno 29. októbra (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar sa po absolvovaní trojtýždňovej karantény vrátil do Talianska.

Dvadsaťpäťročný stopér milánskeho Interu by ešte podľa informácie portálu football-italia.net nemal byť k dispozícii svojmu tímu v sobotňajšom domácom stretnutí 6. kola Serie A proti Parme a to aj v prípade negatívneho testu na prítomnosť koronavírusu.

Na súpisku Interu by sa mohol vrátiť v budúcotýždňovom súboji 3. kola skupinovej fázy Ligy majstrov, v ktorom sa "nerazzurri" predstavia na pôde rekordného 13-násobného európskeho šampióna Realu Madrid. Škriniar bol celkovo 21 dní v karanténe po tom, ako mal počas reprezentačného zrazu pozitívny test na koronavírus.

V októbrovom asociačnom termíne vynechal semifinálový zápas baráže EURO 2020 proti Írsku (0:0, 4:2 v rozstrele z 11 m) a tiež oba duely B-divízie Ligy národov - v Škótsku (0:1) a doma s Izraelom (2:3).

Škriniar by nemal chýbať v nominácii trénera Štefana Tarkoviča na finále baráže EURO 2020 v Severnom Írsku (12. novembra o 20.45 SEČ v Belfaste) a záverečné súboje Ligy národov so Škótskom (15. novembra o 15.00 h v Trnave) a v Česku (18. novembra o 20.45 h v Plzni).

Náš youtubeOdoberať