Fantastické výkony predvádzajú vo švédskej SHL slovenskí útočníci Peter Cehlárik a Marek Hrivík, ktorí hája farby Leksandu. Potvrdilo sa to aj v utorňajšom zápase proti Djurgardenu, v ktorom si obaja pripísali na konto po dva body za gól a asistenciu a podieľali sa tak na výhre domácich 3-2 po predĺžení. Pri prvej situácii (video hore) najprv Hrivík skvelo našiel Cehlárika, nuž a v presilovej hre v tretej tretine si to vymenili (video pod týmto textom).

Marek Hrivík je aktuálne suverénne najproduktívnejším hráčom ligy so 17 bodmi v 9 stretnutiach. Peter Cehlárik mu výborne sekunduje s 12 bodmi v 9 dueloch, čo mu stačí na priebežnú piatu priečku.