Je to už presne desať rokov dozadu, čo na San Sire videli diváci strhujúci zápas skupinovej fázy Ligy majstrov medzi Interom Miláno a Tottenhamom Hotspur, ktorý priniesol až sedem gólov.

Domáci v tomto stretnutí viedli dokonca už 4-0 a to sa písala len 35. minúta, no v druhom polčase exceloval Gareth Bale, ktorý tromi gólmi (52', 90', 90') mimoriadne zdramatizoval celý duel.

Hoci Spurs napokon prehrali 4-3, išlo o zápas, v ktorom na seba vtedy 21-ročný Walesan upútal pozornosť celého futbalového sveta. Dnes o 10 rokov neskôr je Gareth opäť hráčom Tottenhamu a my sme veľmi zvedaví, ako sa mu bude v tomto klube počas aktuálnej sezóny dariť.