Main Content

VIDEO: O čom sa rozprávali Guardiola a Zidane? Pep to prezradil novinárom

Manchestru City sa podaril minulý týždeň husársky kúsok, keď v osemfinále Ligy majstrov vyradil čerstvého španielskeho šampióna a zároveň najúspešnejší klub v tejto prestížnej klubovej súťaži Real Madrid.

Niekoľko minút po odvetnom zápase, keď už boli hráči aj realizačné tímy dávno zalezené v útrobách štadióna, sa pred prázdnymi trúbúnami ešte rozprávali tréneri oboch celkov Pep Guardiola a Zinedine Zidane. Média preto pochopiteľne veľmi zaujímalo, o čom sa títo dvaja skvelí tréneri hovorili. Prezradil im to s odstupom pár dní kouč Cityzens:

,,Pogratuloval som mu (Zidanovi) k titulu v La Lige. Vždy som hovoril, že vyhrať ligu je najťažšia vec, pretože musíte hrať výborne 11 mesiacov. Rozprávali sme sa o našich rodinách a poprial som mu veľa úspechov."

Guardiola následne na adresu Zidane dodal pár pochvalných slov: ,,Bol jedným z mojich idolov, keď som bol hráč. Hral som proti nemu za národný tím a bola to poriadna zaberačka. Je jedným z najlepších a ako človek je taktiež príkladom. Páči sa mi spôsob, akým dokáže reprezentovať našu profesiu."

Náš youtubeOdoberať