Hokejistom Toronta Maple Leafs sa vo štvrtom zápase mimoriadne vyrovnaj série predkola play-off NHL s Columbusom Blue Jackets podaril jeden z najúžasnejších comebackov v histórii bojov o Stanleyho pohár. Ešte štyri minúty pred koncom tretej tretiny totiž prehrávali s Columbusom 0-3 a boli blízko vyradenia. Následne sa im však v priebehu 3 minút a 32 sekúnd podarilo duel vyrovnať a dostať ho do predĺženia. V ňom napokon spečatil ich víťazstvo a vyrovnanie série na 2-2 (hrá sa na tri víťazné duely) hviezdny útočník Auston Matthews svojim tretím bodom v zápase.

Toronto sa týmto obratom zapísalo aj do histórie, nakoľko sa stalo prvým tímom, ktorý v play-off v predchádzajúcom zápase prišiel o trojgólový náskok a následne v zápase po ňom dokázal takýto náskok zmazať a zvíťaziť.

Slovenský reprezentant Martin Marinčin odohral za Toronto vyše 13 minút, pripísal si na konto jeden mínusový bod a dve zblokované strely.