Main Content

Manchester City získal veľkú posilu zo Španielska!

štvrtok, 30. júl 2020 07:42 | Autor: Martin Gregor

Manchester City
Manchester City | zdroj: TASR

V našich prestupových špekuláciách sme už viackrát spomenuli, že vicemajster Premier League Manchester City hľadá na prestupovom trhu vhodnú náhradu za Leroya Saného, ktorý odišiel do Bayernu Mníchov.

Vyzerá to tak, že Guardiolovcom sa podarilo vyriešiť tento problém bleskovo rýchlo. Rešpektovaný novinár Gianluca Di Marzio, ktorý svoje informácie zverejňuje, len keď si je absolútne istý tým, že sú pravdivé, potvrdil, že Manchester City získal služby Ferrana Toreesa z Valencie CF.

,,Ferran Torres z Valencie do Manchestru City, ide sa na to! Dnes boli dotiahnuté papierovačky a dohoda o prestupovej sume 27 miliónov eur (plus bonusy). Ferran podpíše s City zmluvu s platnosťou do júna 2025," Informoval Di Marzio na Twitteri

Pochopiteľne sa očakáva, kedy prestup potvrdia zástupcovia klubov a samotný mladík, no zdá sa, že by mu už nemalo nič stáť v ceste. Di Marzio doplnil, že predstavenie Torresa by malo byť otázkou najbližších dni. O oficiálnom realizovaní obchodu vás budeme samozrejme informovať.

Ferran Torres je len 20-ročný španielsky krídelník, ktorý strelil v tejto sezóne La Ligy štyri góly a pridal k nim aj 5 asistencií. Predpovedá sa mu veľká budúcnosť a za čiastku pod 30 miliónov eur urobil Manchester City podľa všetkého výborný obchod. Pep Guardiola údajne túžil po jeho službách už dlhšiu dobu.

Náš youtubeOdoberať