Main Content

VIDEO: Úžasný rozhovor s Akinfenwom: TOHTO futbalistu musíte milovať!

Ako sme upozornili už v súvislosti s videom jeho pozápasovej ďakovnej modlidby, ktorá sa taktiež stáva hitom internetu,  Adebayovi Akinfenwovi sa v 38 rokoch podaril najväčší kariérny úspech, keď so svojim tímom Wycombe Wanderers postúpili do druhej najvyššej anglickej súťaže The Championship. Akinfenwa následne absolvoval pozápasové interview, ktoré sa jednoznačne zapíše do histórie ako jedno z najemocionálnejších ale zároveň aj najzábavnejších.

 

 

Hráč, ktorý bol svojho času v hre FIFA od EA Sports označený za najsilnejšieho profesionálneho futbalistu na svete, v ňom ukázal aký je skvelý človek a zároveň zabávač, keď opraty rozhovoru zobral do vlastných rúk: ,,Povedzte, mi čo sme práve dokázali!," spýtal sa redaktora Sky Sports a pokračoval rozvášnene: ,Pretože ja neviem. Povedzte mi to vy!" 

,,Nuž, dostali ste svoje miesto v The Championship," odpovedal mu redaktor. ,,Neviem či som vás dobre počul, povedzte mi čo sme dokázali!," opäť zakričal radostne. ,,Dostali ste vašu miestenku do Championship," zopakoval zabávajúci sa novinár. ,,Dobre, dobre, upokojme sa," reagoval Akinfenwa. ,,V prvom rade chcem poďakovať bohu, že umožnil ,že sa stalo z nemožného možné," poslal ďalší odkaz do nebies hráč, ktorý si týmto rozhovorom získal srdcia ďalšíeho množstva fanúšikov.

Akinfenwa sa podieľal na postupe Wycombe 10 gólmi a 6 asistenciami a ako v rozhovore naznačil, nevylučuje, že si zahrá za tento klub ešte aj v budúcej sezóne. 

Náš youtubeOdoberať