Zaujímavú hernú pasáž, ktorá určite netešila hráčov ale ani fanúšikov Juventusu Turín, priniesol víkendový šláger starej dámy s treťou Atalantou. Duel, ktorý napokon skončil deľbou bodov (2-2) ukázal, že hostia disponujú naozaj kvalitným kádrom s vysokými ambíciami. Potvrdili to najmä dominantnou hrou v prvom polčase, kedy nepustili hviezdy Juventusu k lopte dlhých 8 minút a 11 sekúnd

Remízu Juventusu napokon ratoval dvoma gólmi z penált Cristiano Ronaldo. Stará dáma aj vďaka nej opäť navýšila svoj náskok na čele tabuľky pred druhým Laziom už na rozdiel 8 bodov. Atalanta je tretia s rozdielom deviatich a štvrtý je Inter, na ktorý však stráca piaty AS Rím už len bod (no Inter má zápas k dobru).