Main Content

Prestup Jadona Sancha je reálny. Dortmund si hľadá na trhu náhradu

štvrtok, 9. júl 2020 18:00 | Autor: Martin Gregor

Jadon Sancho
Jadon Sancho | zdroj: TASR

Kým špekulácia o možnom prestupe Messiho do Juventusu, ktorej sme sa venovali v tomto článku, je postavená na naozaj veľmi plytkých základoch, odchod Jadona Sancha z Borussie Dortmund je omnoho reálnejší.

Svojim vyjadrením ho totiž pripustil aj športový riaditeľ Dortmundu Michael Zorc, ktorý v rozhovore pre Kicker priznal, že Borussia sa pripravuje na túto alternatívu a preto sa obzerá na trhu po jeho možnej náhrade. Žlto-čierni majú vraj vytipovaných dvoch perspektívnych hráčov, ktorý by ho mohli nahradiť a jedným z nich by mal byť len čerstvo 17-ročný Jude Bellingham z Birminghamu City.

Pokiaľ ide o Sancha, Borussia zaňho pýta 120 miliónov eur a Manchester United je vraj pripravený zaplatiť túto čiastku. So Sanchom je však spájaný aj Liverpool, Chelsea FC či Real Madrid.

Mimochodom Dimitar Berbatov si myslí, že Manchester United Sancha nepotrebuje, pretože vo výbornom svetle sa ukazujú Martial, Rashford aj Greenwood. Preto naznačuje, že Solskjaer by sa mal sústrediť skôr na posilnenie ostatných postov. ,,United by sa mali zamyslieť, či chcú obetovať vývoj Greenwoda, jedného zo svojich vlastných hráčov, aby priviedli Sancha,” upozornil bývalý skvelý kanonier Red Devils.

Viac dnešných prestupových špekulácii nájdete tu

 
Náš youtubeOdoberať