Main Content

VIDEO: Krutá rozlúčka po 19 rokoch. Holec sa lúčil s MŠK videom a týmto odkazom!

Jedným z futbalistov, ktorí nesú koniec pôsobenia v MŠK Žilina veľmi ťažko, je brankár Dominik Holec. Niet sa čomu čudovať. V mužstve pod Dubňom strávil až do šokujúceho oznámenia o likvidácii klubu dlhých 19 rokov. Na sociálnej sieti Facebook sa s ním rozlúčil krátkym videom a textovým odkazom, ktorý vám prinášame v kompletnom znení: 

,,Nedá mi to proste a musím dať von čo mám momentálne v hlave po všetkých reakciách a vyjadreniach na naše osoby... Ani neviem ako začať a píše sa mi to veľmi ťažko...bol som naposledy v kabíne MŠK. V kabíne kde som strávil nespočítateľne množstvo hodín. 

V kabíne kde som mal tu česť pôsobiť s pánmi futbalistami a s ľudmi ktorí boli hlavne posledné dva roky ako moja druha rodina. Pamätám si ako som do tejto kabíny prišiel prvýkrát a pamätať si budem do konca života aj to ako som odišiel. lebo je to za okolnosti ktoré by mi ani nenapadli.

Úprimne priznávam poplakal som si, lebo je mi to nesmierne ľúto, že to po toľkých rokoch skončilo takto. Je smutne že klub, ktorý sa vyjadril, že mysli na najslabších, dal výpovede hráčom. ktorí sú po ťažkých operáciách a týmto rozhodnutím im možno ukončil ich kariéry.

Je smutné, že dostali výpovede hráči, ktorí ani neboli súčasťou kabiny a boli na hosťovaniach, takže nedostali výpoveď iba tí “lídri”, ako to bolo prezentované...tí “lídri” ktorí teraz dostávajú od ľudí náklad, že sa nechceli vzdať platu a podobne Jasné, dalo sa to čakať a toto čo píšem nie je vôbec sťažovanie sa alebo vyplakávanie, len mi je to celé ľúto…

Každý ma nato svoj názor a nikomu ho neberiem, ale my ako kabína sme nespravili nič zlé a vôbec sme nekonali tak, že by sme chceli klubu ublížiť, alebo by sme mu nechceli pomôcť. Týmto by som chcel takisto poďakovať všetkým trénerom a ľuďom, ktorí sa o nás starali za tie roky a pomáhali nám a takisto aj všetkým fanúšikom za ich podporu. Na záver by som chcel povedať, že nemám na nikoho ťažké srdce ani sa nehnevám a toto celé píšem en kvôli tomu, že som z toho, čo sa stalo, smutný a chcel som to dať aj takto verejne von...navždy Šošon."

Spracovali sme video o TOP futbalistoch, ktorých poslal do sveta klub MŠK Žilina. Pozrieť si ho môžete tu:

Náš youtubeOdoberať