Main Content

Najznámejší MMA komentátor odmieta pracovať počas UFC 249

sobota, 28. marec 2020 10:52 | Autor: Marek Ďaďo

Joe Rogan
Joe Rogan | zdroj: YouTube

Všetci si veľmi dobre uvedomujú riziká spojené s veľkým počtom ľudí na jednom mieste. Iba málokto chce, aby sa športové podujatia konali bez divákov. Vedenie UFC si však stále ide svoje. Na uskutočnení turnaja UFC 249 stále trvajú, čo sa nepáči aj najznámejšiemu komentátorovi tohto športu, Joemu Roganovi. 

Zo správy zverejnenej aj na stránke BJ Penn vychádza, že Joe Rogan nebude kartu UFC 249 komentovať. Aj napriek svetovej pandémii prezident organizácie Dana White stále trvá na tom, že galavečer sa 18. apríla naozaj uskutoční, a to aj bez publika. Turnaj, ktorého vyvrcholením má byť súboja Khabiba Nurmagomedova Tonyho Fergusona, sa mal pôvodne konať v New Yorku, no jeho nové dejisko je aj naďalej záhadou. 

Rogan sa vo svojom podcaste k plánu UFC vyjadril veľmi skepticky a prezradil, že sa komentovať spomínaný turnaj nechystá. „Neviem či to urobia,“ povedal na margo snahy o uskutočnenie danej karty. „Neviem, či to budú schopní zorganizovať v Spojených štátoch.

„Hovoria o mieste, kde bude menej ako 10 ľudí a otvorenej aréne,“ dodáva vzápätí. „Niekto to bude komentovať, ale ja to nebudem.“ UFC už niekoľko menších turnajov presunulo, no za ten čas im stihlo utiecť dostatok peňazí. Zorganizovať počítaný galavečer je teda pre nich prioritou. Ďalším dôvodom je fakt, že súboj Khabiba a Tonyho bol predtým už 4-krát zrušený. Ich vzájomný zápas sa jednoducho musí niekedy uskutočniť.  Bude to však 18. apríla?

Náš youtubeOdoberať