Main Content

VIDEO: Stal sa zázrak? Nouri z Ajaxu sa po 2 rokoch prebral z kómy!

V týchto ťažkých časoch poteší každá pozitívna správa. Športoví fanúšikovia azda po celom svete s obrovskou radosťou dnes prijali pozitívne správy týkajúce sa zdravotného stavu futbalistu Ajaxu Amsterdam Abdelhaka Nouriho, ktorý pred 2 rokmi a 8 mesiacmi skolaboval počas zápasu jeho Ajaxu Amsterdam v prípravnom zápase s Werderom Brémy.

Vtedy 20-ročný Nouri upadol po srdcovom kolapse do kómy a predikcie lekárov boli veľmi nepriaznivé. V holandskej televízii v relácii DeWereldDraaitDoor však teraz jeho otec a brat  Abderrahim  prezradili, že "Appie" je z najhoršieho von, prebral sa z kómy, dokáže sedieť na vozíčku a mierne komunikovať s rodinou.

,,Appiemu sa darí dobre. Je doma. Uvedomuje si, kde je. Ľudia sa budú čudovať tomu, čo to naozaj znamená, že sa mu  "darí". Nuž už nie je v kóme, je hore, je, kýcha. Niekedy s nami dokáže komunikovať zdvíhaním obočia," uviedol podrobnosti jeho brat.  

Nouriho čaká ešte náročná cesta k tomu, aby sa vrátil naspäť do normálneho života, no ide o nesmierne dobrú správu plnú nádeje. Držíme mu všetky palce. 

VIDEO: Kolaps Nouriho pred dvoma rokmi 

Náš youtubeOdoberať