Main Content

VIDEO: Exkluzívne zábery od Fabregasa: Takto splnil v roku 2018 stávku s Caballerom!

Trvalo to síce takmer dva roky, no Cesc Fabregas ukázal fanúšikom zábery zo splnenia stávky, ktorú v roku 2018 uzavrel ako hráč Chelsea s brankárom Willym Caballerom. Vo videu popisuje, ako počas kariéry bežne zostal na tréningovom ihrisku dlhšie, aby trénoval penalty.

View this post on Instagram

So, after a player already told the story to the press of what happened one day in 2018 and many people asked me if it’s true, there we go. Many times for many years after training, I stay a little bit longer to take some penalties. I always made little bets with the goalkeepers to put a bit of spice into the challenge. For some reason, I never really missed one. So one day i got too confident and it got a of out of hand. It was Willy Caballero’s turn and I told him that if he saved it I’d get him a Range Rover. Unfortunately for me, he saved it in front of the whole team so you can imagine how it went... I went from feeling the most confident, to feeling the most stupid guy on earth 😅. Everybody obviously was shouting and laughing that I had to pay my debt. I went to a scrapyard and I found a destroyed Range Rover that couldn’t be used at all for £950 so I said, you know what? I’ll get that. The next day they brought it to the training ground and well... I’ll show you the rest on a video. The lesson of the story is: Don’t bet at all at any cost. @willycaba

A post shared by Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on

Častokrát popri tom podpichoval brankárov a uzatváral s nimi malé stávky. ,,Jedného dňa (v roku 2018) som bol taký sebavedomý, že sa mi to vymklo z rúk. V bráne bol Willy Caballero a povedal som mu, že ak penaltu chytí, kúpim mu Range Rover. Nanešťastie pre mňa bolo to pred celým tímom, takže si môžete predstaviť kam to viedlo. Myslel som si, že som najsebavedomejší človek na svete, no krátko nato som sa cítil ako najväčší hlupák. Všetci naokolo si samozrejme zo mňa uťahovali a upozorňovali ma, že musím teraz svoj dlh splatiť," spomína španielsky špílmacher. 

,,Išiel som teda na vrakovisko a našiel som zničený Ranger Rover, ktorý sa nedá použiť a stál 950 libier. Tak som si povedal, že ho vezmem. Na ďalší deň som ho dal doviesť k tréningovému ihrisku. Zvyšok si môžete pozrieť na videu," doplnil 32-ročný skúsený stredopoliar, ktorý aktuálne pôsobí vo francúzskom Monaku.