Main Content

VIDEO: Bielorusi kašlú na koronavírus. Siedme semifinále sledoval plný dom

Vo svete je aktuálne už vyše 400 000 pozitívne testovaných ľudí na koronavírus. 80 z nich sa nachádza v Bielorusku, čo je len o niekoľko desiatok menej než na Slovensku. Napriek tomu Bielorusi zatiaľ výraznejšie opatrenia v boji proti tejto pandémii nerobia. Dôkazom toho sú zábery zo včerajšieho siedmeho semifinále medzi Neman Grodno a HC Soligorsk, v ktorom o triumfe a postupe hostí do finále rozhodol Iľja Kambovich.

VIDEO: Víťazný gól Kambovicha

View this post on Instagram

Единственная шайба заброшенная сегодня в седьмом матче полуфинальной серии чемпионата Беларуси #хоккей #хоккейсмячом #хоккейнаякоманда #хоккейнаяэкипировка #хоккейдлявсех #хоккей2018 #хоккейроссия #хоккейнаятренировка #хоккейныемамы #хоккейвзале #хоккейнавсегда #хоккейминск #хоккейныеконьки #хоккейвсердце #хоккейбеларусь #хоккейкидс #хоккейска #хоккейзолото #хоккейнск #хоккейныебудни #хоккейиграютнастоящиемужчины #хоккейнаядружина #хоккейнаясборная #хоккейнаятренеровка #хоккейадлер #хоккейбрест #хоккейнсо #хоккейстар #хоккейждет #хоккейнаямамароссии

A post shared by ВЕСЬ ХОККЕЙ ЗДЕСЬ! (@allhockey2020) on

Štadión s kapacitou 3000 divákov bol úplne plný a panovala na ňom skvela atmosféra. Duel si cez internet pozrelo aj mnoho zahraničných divákov, pretože jednoducho žiadny iný hokejový zápas v ponuke nebol.