Main Content

Staré dobré časy: Takto vyzerá Joanna dva týždne po brutálnom zápase!

sobota, 21. marec 2020 10:14 | Autor: Marek Ďaďo

Joanna Jedrzejczyk
Joanna Jedrzejczyk | zdroj: Instagram Joanna Jedrzejczyk

Joanna Jedrzejczyk je v posledných 14 dňom stále skloňovaným meno. Dôvody sú hneď dva – s Číňankou Weili Zhang predviedli jeden z najlepších súbojov histórie ženského MMA a takisto sa neprestáva hovoriť aj o jej výzore po onom zápase. Teraz však už Joanna vyzerá celkom inak.  

Od titulového zápasu slamovej váhy UFC medzi obhajkyňou Weili Zhang a vyzývateľkou Joannou Jedrzejczyk uplynuli už dva týždne. Nikto nemôže pochybovať, že práve ich vzájomný súboj bol najlepším predstavením celého večera. Aj keď Joanna neuspela, rozhodne sa nemá za čo hanbiť. Okrem prehry ju ale trápil aj nepríjemný hematóm, ktorý sa začal na jej tvári formovať už počas priebehu duelu. 

Portál MMA Mania poznamenal, že mnoho jej fanúšikov sa pýtalo, či bude Joanna ešte niekedy vyzerať tak, ako predtým. Po týždni rekonvalescencie tomu fotka veľmi nenasvedčovala, ale po 14 dňoch je takmer všetko v normále. Podľa fotky, ktorú pridala na svoj Instagram, vyzerá takmer ako pôvodná Joanna. Dá tomu ešte pár dni a veríme, že bude v 100 percentnom poriadku. 

View this post on Instagram

🇵🇱. Co słychać?!💕 Wciąż walczę z jet lagem, więc obudziłam się dzisiaj w południe🙈 Ale jestem już po dobrym trening kardio - 7 km, dwóch wywiadach online i jestem gotowa do studiowania online.📚 Zajęta jak zawsze nawet podczas kwarantanny.🦠😃 Bądźcie bezpieczni!✊🏼 Kocham was wszystkich i dziękuję za wsparcie.❤️🙏🏼 Jesteśmy w kontakcie💋 Jak się czujecie?😉 🇺🇸. What’s up?!💕 Still fighting with jet lag so I woke up at noon🙈 But did a nice cardio run - 7km, two online interviews and I’m ready to do my studies online.📚 Keep on busy during quarantine.🦠😃 Be safe guys!✊🏼 Love ya all.❤️ Thank u for the support.🙏🏼 Talk to ya soon.💋 How are ya feeling?😉 💚 @monsterenergy 👚 @nike 👸🏻 #joannastyleIG #OLSZTYN #homesweethome #iamback #imback #monster #monsterenergy #nike

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

„Stále bojujem s časovým posunom, takže som sa zobudila na poludnie. Zabehla som si však slušné kardio -7 kilometrov, urobila dva online rozhovory a som pripravená na moje študovanie online. Počas karantény treba byť zaneprázdnený. Opatrujte sa. Milujem vás všetkých. Ďakujem vám za podporu. Ozvem sa vám čoskoro,“ napísala Joanna k spomínanej fotke.