Main Content

Horúca správa: Oktagon 16 PRESUNUTÝ! Koronavírus si vyžiadal opatrenia aj u našich bratov

utorok, 10. marec 2020 11:49 | Autor: Marek Ďaďo

OKTAGON
OKTAGON | zdroj: OKTAGON MMA

To, čoho sme sa ako fanúšikovia MMA obávali, sa naplnilo. Vzhľadom k opatreniam, ktoré sa vykonávajú z obavy šírenia koronavírusu, sa aj v susednom Česku rozhodli zakázať športové akcie, čo sa bohužiaľ týka aj očakávaného Oktagonu 16. Ten sa mal uskutočniť v priebehu tohto víkendu.

„Bezpečnostná rada štátu kvôli šíreniu koronavírusu do odvolania zrušila všetky športové, kultúrne a iné hromadné akcie nad 100 ľudí. Turnaj Oktagon 16 sa teda presúva na najbližší možný termín,“ píše sa na oficiálnom instagramovom  účte organizácie. 

 „V žiadnom prípade sa neuskutoční bez prítomnosti divákov. Vaše vstupenky zostávajú v platnosti. Ďakujeme vám za priazeň nám aj bojovníkom, na ktorých má táto situácia najväčší dopad.“ Priaznivcov MMA môže aspoň tešiť fakt, že si bez nich akciu skutočne nevedia predstaviť ani samotní organizátori. 

Nemožno popierať, že práve fighteri na toto všetko doplatia najviac. Investovali totižto tisíce eur do prípravy, ktorá sa týmto pádom opäť predĺži. Najbližší možný termín uskutočnenia turnaja ešte nie je známy, ale verme, že všetko sa dá čo najskôr do poriadku a my si opäť budeme môcť užívať normálneho života. 

Náš youtubeOdoberať