Aj v Malajzii padajú krásne góly. Presvedčí vás o tom gólový zásah v podaní Brazílčana Ivana Carlosa, ktorého meno si dobre zapamätajte. V 51. minúte súboja domáceho celku Petaling Jaya CFC a hosťujúceho Pahang, sa 30-ročný útočník predviedol v parádnom svetle. Center spoluhráča zakončil krásnym volejom pätičkou a brankárovi exkluzívnym zakončením nedal najmenšiu šancu.

Jeho gól zároveň znamenal obrat v prospech hostí, ktorí sa ale napokon neradovali. Už o pár minút totiž domáci vyrovnali a v 96. minúte dokonca strelili víťazný gól na 3:2. Aj keď gól Carlosa napokon nepriniesol favorizovaným hosťom ani bod, na tento zásah rozhodne celý tím Pahangu tak skoro nezabudne.