Main Content

VIDEO: Muradov spoznal najbližšieho súpera: KO po 15 sekundách mu otvorilo brány do UFC

Českí fanúšikovia MMA sa konečne dočkali. Uzbek s českým srdcom pôsobiaci v najprestížnej organizácii Machmud Muradov spoznal meno najbližšieho súpera. Aj keď meno budúceho vyzývateľa Muradova je pre väčšinu veľkou neznámou, Karl Roberson rozhodne nie je žiadnym súperom, ktorého možno podceniť. 

29-ročný Roberson má zatiaľ bilanciu 9 výhier a dve prehry a k MMA sa dostal cez kickbox. Rodák z New Jersey bol podľa vlastného kouča Briana Wrighta najprv veľmi nedisciplinovaný, no postupne spolu našli cestu a kariéru odštartoval piatimi výhrami po sebe. Potom sa zúčastnil reality šou Dana White´s Contender Series 3, kde krajana Ryana Spanna knokautoval za pouhých 15 sekúnd a to mu otvorilo brány do UFC. 

V najprestížnejšej organizácii má bilanciu 4-2, v poslednom vystúpení v Moskve uškrtil domáceho Romana Kopylova, ktorému v deviatom vystúpení pripravil jeho vôbec prvú porážku. Do zápasu s Muradovom tak pôjde po dvoch výhrach v rade, jediné dve porážky utrpel submisiou. 

Muradova tak po dvoch víťazstvách v UFC čaká ťažký oriešok, ale oproti súperovi má viac zápasových skúseností a o svojom ďalšom triumfe nepochybuje: "Tak je to oficiálne, 18. apríla ideme spoločne za ďalším víťazstvom," napísal Uzbek s českým srdcom na svoj Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Официально мой следующий бой Ин Ша Аллах 18 апреля Нью-Йорк Бруклин 🤲🏻☝🏻вместе мы идём Ин Ша Аллах за очередной победой 🤲🏻☝🏻 никто и ничего не остановит нас, кроме Всевышнего ☝🏻 спасибо всем кто со мною ✊🏻 вместе мы творим историю ☝🏻 ———————————————————————————— Tak už je oficiální 18 dubna New-York Brooklyn 💪🏻 společně jdeme za dalším vítězstvím ☝🏻 moc vám všem děkuji za vaši podporu ✊🏻—————————————————————————— Let’s go 18th April Is my next fight in New-York Brooklyn 💪🏻 thank you all for your big support ✊🏻 ——————————————————————————- #Muradov #TMT #ufc #NewYork #Brooklyn #uzbekistan #uzbek #czech #czechrepublic #brazil #alhamdulillah #motivation

Príspevok, ktorý zdieľa Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov),

Súboj Muradova s Robersonom sa uskutoční 19. apríla na galavečeri UFC 249, ktorého hlavný zápas o titul šampióna ľahkej váhy zaobstarajú Chabib Nurmagomedov a Tony Ferguson. "Baby K" ako prezývajú Robersona bude mať v Brooklyne domáce prostredie. 

Náš youtubeOdoberať