V záverečnom zápase sobotňajšieho programu videli diváci v leverkusenskej BayArene strelecké preteky medzi domácim Bayerom a Borussiou Dortmund, v ktorých napokon zvíťazili domáci 4:3. Leverkusen sa ujal vedenia v 20. minúte, keď sa po rýchlom protiútoku presadil Kevin Volland. O dve minúty však po rohovom kope vyrovnal prudkou hlavičkou Mats Hummels a o ďalších jedenásť minút posunul hostí do vedenia parádnym gólom spoza šestnástky Emre Can. Ten sa tak dočkal skvelého debutu v drese Borussie aj keď po záverečnom hvizde už nemal dôvod na radosť.

Domáci totiž v závere prvého polčasu vyrovnali opäť zásluhou Vollanda. Po zmene strán sa v 65. Dortmund po druhý raz v zápase dostal do vedenia, keď z rohu päťky presne namieril Raphael Guerreiro. Leverkusen však predviedol obrat, keď najskôr v 81. minúte vyrovnal Leon Bailey a o minútu na to urobil gólovú bodku zápasu presnou hlavičkou Lars Bender.