Main Content

Heroický výkon Dartovej nestačil: Ohlasy britských médií na fedcupovú prehru so Slovenskom

nedeľa, 9. február 2020 10:17 | Autor: TASR

Harriet Dartová
Harriet Dartová | zdroj: TASR

Londýn/Bratislava 9. februára (TASR) - Ohlasy britských médií na prehru 1:3 na pôde Slovenska v kvalifikačnom dueli o postup na finálový turnaj tenisového Pohára federácie:

bbc.com: "Britkám sa nepodarilo kvalifikovať na finálový turnaj v Budapešti. Rozhodujúci bod pre Slovensko zariadila Anna Karolína Schmiedlová."

The Telegraph: "Ani heroický výkon Hariett Dartovej nestačil na oživenie britských nádejí na postup do Budapešti. Britky čaká boj o udržanie sa vo svetovej skupine."

Metro: "Britská snaha dostať sa po dlhých rokoch medzi absolútnu fedcupovú elitu sa skončila sklamaním. Bez tímovej líderky Johanny Kontovej to bude vždy sizyfovská práca."

skysports.com: "Britky si nezahrajú na prvom ročníku finálového turnaja Pohára federácie. Watsonová vykresala iskierku nádeje, no tá zhasla po prehre Dartovej."

The Guardian: "Dartová v záverečnej dvojhre nestačila na Annu Karolínu Schmiedlovú, Hariett však odchádza z Bratislavy so vztýčenou hlavou a vierou, že sa môže prepracovať do elitnej stovky."

LTA: "Britky v Bratislave udatne bojovali, no napokon padli po prehre 1:3."