Séria Tatara pokračuje, hviezdou noci Mark Stone

piatok, 7. február 2020 07:16 | Autor: TASR

Nick Suzuki a Tomáš Tatar
Nick Suzuki a Tomáš Tatar | zdroj: TASR

New York 7. februára (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Tatar prispel v noci na piatok v NHL jednou asistenciou k víťazstvu domáceho Montrealu nad Anaheimom 3:2 po predĺžení.

V 18. minúte zápasu sa podieľal v presilovke na otváracom góle Nicka Suzukiho. Bola to pre neho 31. asistencia a 51. bod (20+31) v sezóne, bodoval v šiestom zápase po sebe.

V ďalšom stretnutí si Tampa Bay s obrancom Erikom Černákom poradila doma s Pittsburghom 4:2.

Hráči Vegas triumfovali na ľade Floridy 7:2 najmä vďaka skvelému Markovi Stoneovi, ktorý sa na víťazstve podieľal dvomi gólmi a tromi asistenciami. Detroit sa po sérii deviatich neúspechov konečne dočkal výhry, keď uspel na ľade Buffala 4:3 po samostatných nájazdoch.