Main Content

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Terminator is bk😅💪🦁

Príspevok, ktorý zdieľa Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

VIDEO: Terminátor je späť: Vémola push kickom poslal trénera zalietať si vzduchom!

Prvý Čech v UFC a najvýraznejšia osobnosť scény MMA u našich susedov Karlos "Terminátor" Vémola je späť! Český borec zdieľal video zo svojho tréningu v pražskom Monster Gyme, kde sa pri nácvikoch techník thajského boxu do toho poriadne oprel a trénera push kickom trafil tak, že ten si nútene zalietal vzduchom. 

Vémola je známy hlavne svojou stratégiou strhnutia súpera na zem a ukončenie typickou vémolicou a naopak často je kritizovaný práve za zlú techniku ​​v postoji. Tréningové video potvrdzuje, že na svojich nedostatkoch tvrdo maká, čo silný push kick potvrdil. "Terminátor je späť," napísal Vémola k videu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Terminator is bk😅💪🦁

Príspevok, ktorý zdieľa Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Terminátor bol prvý, kto sa z Českej republiky dostal do najprestížnejšej MMA organizácie sveta. V nej pôsobil od roku 2010 až do 2013 a absolvoval v nej šesť duelov. Jeho hlavným cieľom bol vytúžený návrat do UFC. Sen sa mu ale rozplynul, keď jeho víťaznú šnúru jedenástich zápasov ukončil Attila Végh, ktorý ho vypol v Zápase storočia už po pár sekundách. Tvrdé tréningy Vémolu potvrdzujú, že to nevzdáva a fanúšikovia sa možno čo nevidieť dočkajú odvety so slovenskou ikonou. 

Náš youtubeOdoberať