Július Hudáček si zahrá finále Zápasu hviezd KHL

nedeľa, 19. január 2020 16:18 | Autor: TASR

Július Hudáček
Július Hudáček | zdroj: TASR

Moskva 19. januára (TASR) – V nedeľnom finále Zápasu hviezd hokejovej KHL si zmerajú sily Výber Bobrovovej divízie so slovenským gólmanom Júliusom Hudáčkom s Výberom Tarasovovej divízie.

V prvom nedeľnom semifinále zvíťazil v moskovskej VTB aréne Výber Bobrovovej divízie v bránke so Slovákom Júliusom Hudáčkom nad Výberom Černyševovej divízie 7:4. Duel sa hral na dva desaťminútové polčasy. Hudáček nastúpil do bránky v druhom a v 11. minúte asistoval na gól Jegora Morozova.

Druhé semifinále rozhodol vo svoj prospech Výber Tarasovovej divízie, ktorý zdolal Výber Charlamovovej divízie 8:6.

sumár:

Výber Bobrovovej divízie – Výber Černyševovej divízie 7:4 (2:0, 5:4)
Góly: 3. Šaporjev, 5. Tkačjov, 11. Morozov (HUDÁČEK), 13. Jaškin, 14. Morozov, 17. Šaporjev, 18. Šaporjev – 11. Sošnikov, 15. Sošnikov, 19. Omark, 19. Dietz

Výber Charlamovovej divízie – Výber Tarasovovej divízie 6:8 (4:4, 2:4)
Góly: 3. Zaripov, 5. Rasmussen, 8. Dawes, 9. Gončarov, 11. Porjadin, 12. Dawes – 1. Sjomin, 2. Da Costa, 2. Greckij, 4. Robinson, 15. Šinkjevič, 16. Da Costa, 19. Kaprizov, 20. Robinson