Main Content

OFICIÁLNE: Ružomberok posilnil druhý najlepší strelec druhej ligy

štvrtok, 16. január 2020 16:54 | Autor: TASR

Ladislav Almási
Ladislav Almási | zdroj: TASR

Ružomberok 16. januára (TASR) - Vedenie slovenského futbalového klubu MFK Ružomberok sa dohodlo na spolupráci s ofenzívnym futbalistom Ladislavom Almásim.

Dvadsaťročný útočník doteraz pôsobil v Dunajskej Strede, Senici, Šamoríne a počas jesennej časti prebiehajúceho ročníka hosťoval z DAC v Petržalke, kde zaznamenal jedenásť presných zásahov.

Vďaka tomu sa momentálne spolu s Róbertom Polievkom z Banskej Bystrice delí o pozíciu druhého najlepšieho strelca 2. ligy. Perspektívny hráč zároveň zasiahol v aktuálnej kvalifikácii do všetkých štyroch kvalifikačných zápasov SR21 a nechýbal ani na januárovom tréningovom kempe "dvadsaťjednotky" v Turecku.

Podľa jeho zastupiteľskej agentúry Stars & Friends Almási podpísal s "Ružou" trojročnú zmluvu. "Laci na jeseň hosťoval v Petržalke a jeho strelecká forma mu vyniesla nielen nomináciu do repre, ale teraz aj prestup. Laci podpísal v Ružomberku zmluvu na tri roky."

,,Gratulujeme a v novom pôsobisku mu držíme päste. Zároveň sa chceme všetkým stranám poďakovať za korektné rokovanie a veľká vďaka patrí Petržalke, ktorá mu v lete dala šancu a pomohla mu v jeho kariére," napísala zastupiteľská agentúra slovenského futbalistu na svojom oficiálnom instagrame.