Main Content

VIDEO+FOTO: Nešťastný moment redaktorky RTVS. Puk jej spôsobil zlomeninu na tvári

Veľmi nepríjemný moment pre redaktorku RTVS Barboru Žiačikovú priniesol súboj 30. kola Tipsport ligy medzi Banskou Bystricou a Popradom (1-2). Puk, ktorý sa počas oslabenia snažil vyhodiť z obranného pásma Jan Brejčák (na videu hore okolo 10 minúty a 10 sekundy) ju totiž trafil pri striedačkách rovno do hlavy a spôsobil jej zlomeneniu nadočnicového oblúku, podliatiny na tvári a otras mozgu. Redaktorka dokonca musela absolvovať operáciu.

,,Hlásim sa, že žijem. Ďakujem z celého srdca za všetky povzbudzujúce správy a modlitby. Čaká ma operácia. Vrátim sa ešte silnejšia ako predtým," informovala Zuzana približne pred týždňom o svojom stave na Facebooku.

Situácia pochopiteľne mrzela aj Jána Brejčáka, ktorý sympatickú moderátorku nešťastne zranil. Po operácii ju navštívil priamo v nemocnici aj so svojimi spoluhráčmi. Prekvapil ju kyticou kvetov. ,,Návšteva banskobystrických hokejistov. Už je lepšie. Ďakujem vam za neuveriteľnú podporu, veľmi mi to pomáha. A obrovitanska vďaka všetkým v Rooseveltovej nemocnici, úžasní ľudia a najväčší profesionáli, som v najlepších rukách. Všetko určite bude super!  Nie hneď, ale bude. Sľubujem, že budem späť... v stopercentnom stave... ale už len v ružovej prilbe," aktualizovala informácie o svojom stave. 

O návšteve v nemocnici Roosveltovej nemocnici informoval následne aj oficiálny klub obhajcu majstrovského titulu: ,,Dnes navštívil Ján Brejčák moderátorku Barboru Žiačikovú v nemocnici v Banskej Bystrici, kde sa zotavuje po tom, čo ju v nedeľnom zápase trafil puk. Barborke daroval kyticu kvetov, sladkú drobnosť a náš dres. Držíme palce pri plnom uzdravení a tešíme sa keď sa čoskoro stretneme priamo na štadióne."

Náš youtubeOdoberať