Main Content

Chelsea chce v januári sledovať dvoch útočníkov: Prídu obaja?

štvrtok, 12. december 2019 11:17 | Autor: Jakub Vaverka

Moussa Dembele
Moussa Dembele | zdroj: Instagram

Chelsea môže slobodne nakupovať nových hráčov a Modrí sa skutočne chystajú v januári míňať. Jedným z postov, kde sa chcú The Blues posilniť je pozícia hrotového útočníka.

Chelsea momentálne v útoku ráta predovšetkým s Tammym Abrahamom, ktorý je naozaj výborný. Vo veľkom sa hovorí, že francúzsky zakončovateľ Olivier Giroud v zime odíde, pretože prakticky vôbec nehráva a Michy Batshuayi získal nálepku lavičkového žolíka, ktorému sa v základnej zostave príliš nedarí.

Modrí sa chcú preto pred jarnou časťou sezóny posilniť. V hre by mali byť Timo Werner z nemeckého RB Lipsko a Moussa Dembélé z francúzskeho Olympique Lyon.

„Chelsea poslala skautov na utorkový zápas Ligy majstrov medzi Lyonom a Lipskom, ktorý skončil 2:2,“ informuje denník Daily Mail. „Cieľom Chelsea bolo sledovať Wernera Dembélého, zimné prestupové ciele.“

S Timom Wernerom bola Chelsea spájaná už niekoľkokrát, pričom samotný útočník by vraj rád prestúpil do Premier League. Dembélé je zas dlhodobo označovaný za hráča, ktorý má obrovský potenciál do budúcnosti.

Náš youtubeOdoberať