Main Content

VIDEO: Muradov opäť rozjasal fanúšikov: Nekompromisné KO uzbeckého bojovníka s českým srdcom jeho prvým v UFC

Uzbecký bojovník s českými koreňmi Machmud Muradov naplnil v Oktagone rolu favorita a v UFC tak víťazne zvládol aj svoj druhý zápas. Muradov knokautoval o deväť rokov staršieho Američana Trevora Smitha v treťom kole nekompromisným pravým hákom. Muradov, ktorý je mimoriadne obľúbený v Česku aj na Slovensku natiahol celkovú víťaznú šnúru už na 13 zápasov a dosiahol prvé KO víťazstvo v najlepšej organizácii bojových športov

29-ročného bojovníka nerozhodil ani nešťastný moment z úvodného kola, keď ho Smith zasiahol na najcitlivejšie miesto. Duel bol na chvíľu prerušený, pretože Muradov musel úder do prirodzenia vyskákať a vychodiť, absolútne ho to ale nerozhodilo. V závere prvého kola už uzbecký bojovník dvakrát úspešne aplikoval svoju obľúbenú zbraň naskočené koleno. 

Definitívny zlom ale prišiel v treťom kole. Rozhodujúci pravý hák Muradova prišiel ako blesk z jasného neba a Smitha okamžite poslal k zemi, pričom mu až odletel chránič zubov. Pochopiteľne po triumfe uzbecký víťaz s českým srdcom žiaril radosťou a nadšením: "Víťazstvo je pre môjho kouča. Som šťastný, že som vyhral. Možno aj získam bonus, nie?" zavtipkoval vždy usmiaty Muradov, ktorý si tak po skalpe De Chirica pripísal v UFC aj skalp druhého protivníka. Jeho celková bilancia v klietke je aktuálne 24 výhier a 6 porážok. 

Náš youtubeOdoberať