Main Content

VIDEO: Vémola podpichol Végha a sľúbil, že ho dostane do klietky: Nie som ako on, že žijem z minulosti!

Čech Karlos "Terminátor" Vémola sa zhruba mesiac po prehre so Slovákom Attilom Véghom v rozhovore pre iSportTV opäť vrátil k téme "zápasu storočia", ktorý mu stále silne rezonuje v pamäti.

Karlos, ktorý sa aktuálne chystá na príchod nového prístastku do rodiny s partnerkou Leou, sľúbil, že Véghovi nedá pokoj, kým sa nedočká odvety. ,,Jediným mojím cieľom je teraz dostať Attilu späť do klietky. Nech to stojí, čo stojí. Tú prehru som si po tej drine vôbec nezaslúžil. Sľubujem, že s kariérou neskončím, kým Attilu nedostanem späť do klietky. Je pritom jedno či zvíťazím. Chcem proste podať kvalitnejší výkon, zbiť ho. Zobral mi totiž celoživotný sen, na ktorý som sa chystal,” prehlásil v rozhovore. "Terminátor" dokonca dodal, že Attilu bude otravovať, až kým nedosiahne svoje. 

,,Hlavu nebudem mať vyčistenú, kým nebudem mať Attilu Végha opäť v klietke. Porazím kohokoľvek, koho proti mne postavia, až kým nedostanem Attilu Végha. Aj keby som mu mal klopať každý večer na okno, tak ho donútim k tomu, aby do tej klietky somnou znovu vliezol."

Vémola na záver rozhovoru Végha aj podpichol. ,,Ja nie som ako on, že žijem z minulosti, že by som tu všade chodil a hovoril, že som prvý Čech čo zápasil v UFC. Ja žijem z toho, čo robím," upozornil. 

Náš youtubeOdoberať