nedeľa, 1. december 2019 18:08 | Autor: TASR

Hráči Arsenalu - Alexandre Lacazette
Hráči Arsenalu - Alexandre Lacazette | zdroj: TASR

Londýn 1. decembra (TASR) - Futbalisti Arsenalu Londýn remizovali na pôde Norwichu City v nedeľňajšom dueli 14. kola Premier Legue 2:2.

Zverencom Fredrika Ljungberga, ktorý tím dočasne prebral po odchode Unaia Emeryho, dokázali dvakrát dotiahnuť náskok súpera.

Na prvý gól domácich, ktorý strelil fínsky kanonier Teemu Pukki, odpovedal z penalty Pierre-Emerick Aubameyang, ten istý hráč vyrovnal skóre aj po zmene strán potom, čo ešte pred prestávkou poslal domácich do vedenia Todd Cantwell. Kanonieri sú priebežne na 8. mieste, Norwich ostáva na predposlednej priečke. "Gunners" na výhru v lige čakajú osem zápasov.

Remízou sa skončil aj duel medzi Wolverhamptonom Wanderers a Sheffieldom United. "Oceliari" vyhrávali už v 2. minúte, potom čo sa v šestnástke po chybe domácej obrany presadil francúzsky útočníl Lys Musset. Po zmene strán vyrovnal skóre svojím typickým hlavičkovým koníkom írsky obranca Matt Doherty.