Šláger utorkového večera medzi Realom Madrid a PSG sa skončil nerozhodne 2:2, keď hostia v závere zmazali dvojgólové manko. Karim Benzema bol v prvom polčase na konci svižnej akcie domácich, keď po strele Isca do žrde poslal loptu do siete. V závere prvého polčasu rozhodca odvolal červenú kartu pre brankára domácich Thibauta Courtoisa a potenciálny pokutový kop po zákroku na Maura Icardiho na hranici pokutového územia, VAR mu totiž ukázal predchádzajúci faul na Marcela v strede poľa.

Benzema v 79. minúte pridal druhý gól, ale ani to nestačilo - Kylian Mbappé a Pablo Sarabia ešte dokázali vyrovnať a Parížania majú istotu prvenstva v skupine.