Main Content

OKTAGON 16 rýchlosťou predaja prekonáva aj Zápas storočia

pondelok, 18. november 2019 11:25 | Autor: Marek Ďaďo

OKTAGON
OKTAGON | zdroj: OKTAGON MMA

Už je tomu viac ako týždeň, čo sme boli svedkami najočakávanejšieho zápasu histórie československého MMA. Nikdy by sme si však netrúfli povedať, že toto podujatie odštartuje masový záujem o bojové športy. Organizácia OKTAGON MMA skrátka trafila do čierneho. Jej ďalšie podujatie má aj vďaka tomu rekordné štatistiky predaja. 

Iba počas večera, kedy sa proti sebe postavili Attila Végh a Karlos Vémola, sme sa dozvedeli, kedy sa bude konať ďalšie veľké podujatie organizácie OKTAGON, tentokrát s číslovkou 16. Po roku sa MMA opäť vráti do Ostravy14.3. sa v Ostravar aréne objaví československá špička tohto športu. Zatiaľ boli oznámené mená iba niektorých bojovníkov, ale potvrdených (zväčša neoficiálne) bolo iba minimum zápasov. 

Podľa instagramového účtu organizácie sa aj napriek tomu predávajú lístky ako teplé rožky. Včera zostávalo do vypredania iba 2500 lístkov! Za týždeň si tak fanúšikovia zakúpili viac vstupeniek ako na Zápas storočia. Je neskutočné, akým tempom si zmiešané bojové umenia nachádzajú popularitu v našich končinách. 

Organizátori uvádzajú, že sa v Ostrave dočkáme finálového súboja Oktagon Výzvy 4 medzi Sandrou Maškovou a Luciou Szabovou, vidieť by sme mali aj Gábora Borárosa proti Niklasovi StolzemuMilana ĎatelinkuVáclava Mikuláška, a v neposlednom rade obhajcu titulu welterovej divízie - Davida Kozmu

Oficiálna kapacita pre hokejové zápasy v Ostravar Aréne je 10 004 miest. Kvôli OKTAGONU 16 sa počet vstupeniek v obehu navýšil na približne 11 500 lístkov, keďže je stoličky možné umiestniť aj na miesto, kde sa obyčajne nachádza ľadová plocha. Toto bude jednoducho bomba!

 

Náš youtubeOdoberať