Main Content

VIDEO: Ronaldo po striedaní opustil štadión, nepočkal ani na koniec. Sarri reagoval

Turín 11. novembra (TASR) - Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo opustil štadión už pred koncom nedeľného stretnutia talianskej ligy, v ktorom jeho Juventus Turín zvíťazil doma nad AC Miláno 1:0.

Tréner Maurizio Sarri ho vymenil v 55. minúte a Ronaldo dal podľa Sky Sport Italia najavo svoju nespokojnosť so striedaním.

Ronalda nahradil Paulo Dybala, ktorý v 77. minúte strelil jediný gól. Sarri stiahol Portugalca počas zápasu aj v Lige majstrov proti Lokomotivu Moskva (2:1).

View this post on Instagram

Sarri: "We must thank Ronaldo, because he made a sacrifice to be there at all tonight in a difficult situation. He did everything possible to play, but I saw he was not well and thought it best to take him off. It’s only natural a player is going to be irritated to leave the pitch, especially when he worked so hard to be there. Over the last month, he has had this little knee problem, he had a knock in training and it hurt the collateral ligament. When he trains at high intensity or plays, it unbalances him, so he ends up overcompensating and it damages the calf and thigh muscles. It is affecting his performances and he is not at his best at the moment. All players who are trying to give their best will have at least five minutes of being annoyed when they are substituted, but a coach would in general be much more worried if he didn’t seem upset.” [SKY Sport Italia] Don't forget follow @pars_cr7 📸

A post shared by Cristiano Ronaldo (@pars_cr7) on

"Musíme sa mu poďakovať, pretože podstúpil veľa, aby mohol nastúpiť. Urobil maximum, ale nebol na tom ideálne a považovali sme za najsprávnejšie vystriedať ho. Je prirodzené, že hráča hnevá, keď ho vystriedajú, najmä ak pracoval takto tvrdo, aby sa dostal na trávnik. Uplynulý mesiac ho trápi menší problém s kolenom, na tréningu utrpel zranenie väzov. Ovplyvňuje to jeho výkony a momentálne nie je v najlepšej forme. Ako tréner by som sa skôr pozastavil, keby ho striedanie nenahnevalo," povedal Sarri pre Sky Sport Italia.

Náš youtubeOdoberať