Main Content

Barcelona má na lane veľký talent z rakúskej ligy

piatok, 8. november 2019 11:31 | Autor: Jakub Vaverka

FC Barcelona
FC Barcelona | zdroj: koláž Šport7.sk

Barcelona nelení a monitoruje situáciu okolo ďalšieho talentovaného mladíka. Karim Adeyemi, vychádzajúca futbalová hviezda momentálne hráva rakúsku ligu v Salzburgu.

Barcelona v uplynulých rokoch talentovaných hráčov nielen vychováva, ale stále viac do nich aj investuje. Prestupová politika katalánskeho veľkoklubu sa mierne upravila, ale hráčsky mix na Camp Nou je o niečo pestrejší, ako tomu bolo v minulosti.

Najnovšie sa v centre pozornosti Kataláncov objavil Karim Adeyemi. Adeyemi má iba sedemnásť rokov, no už teraz je členom rakúskeho Red Bull Salzburg. „Barca pozorne sleduje situáciu okolo Adeyemiho, ktorý by už čoskoro mohol zmeniť dres,“ informuje katalánsky denník Sport.

View this post on Instagram

I CAN NOT HEAR YOU ......💯

A post shared by ‘’Karim Adeyemi‘‘ (@karim_adeyemi) on

Podobne sa vyjadruje aj portál Transfermarkt. Španielsky majster skutočne monitoruje Adeyemiho, o ktorého odchode ale Salzburg nechce v tomto bode ani len počuť. Vylúčené nie je ani toho, že ho FCB kúpi a nechá ho v Rakúsku na hosťovaní.

Aktuálne je tento útočník, ktorý sa narodil v nemeckom Mníchove cenený na pätnásť miliónov eur. Vzhľadom na potenciál, ktorý sa v ňom skrýva, je Barcelona ochotná investovať doňho nemalé financie.

Náš youtubeOdoberať