Main Content

Hlasy po zápase Wolves - Slovan: Je to veľké sklamanie!

piatok, 8. november 2019 06:55 | Autor: TASR

Ján Kozák ml.
Ján Kozák ml. | zdroj: TASR

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava prehrali vo štvrtkovom zápase Európskej ligy na pôde účastníka Premier League Wolverhamptonu až gólom v nadstavenom čase 0-1. Prinášame vám súhrn hlasov hráčov a trénerov.

hlasy po zápase (zdroje: TASR, RTVS):

Nuno Espirito Santo, tréner Wolverhamptonu: "Museli sme byť trpezliví, kombinovali sme a vypracovali sme si dosť šancí. Slovan však je veľmi kvalitný a veľmi dobre organizovaný tím. Keď sme skórovali, bol to fantastický moment, Molineux Stadium nás poháňal dopredu."

Ján Kozák ml., tréner Slovana: "Samozrejme, je to sklamanie, opäť sme boli blízko k bodu, tak ako v domácom zápase. Z dvoch zápasov nemáme ani bod, ale myslím si, že výkony v oboch dueloch boli na hranici našich možností. Dúfam, že takto budeme pokračovať a v Európe ešte získame nejaký bod."

Dominik Greif, brankár Slovana: "O Bajričovi nemám informácie. Dostal kopanec do hlavy a bol v kŕči. Bolo to náročné stretnutie. Oni ukázali veľkú kvalitu, podali iný výkon ako u nás. My sme neboli nebezpeční až tak veľmi v ofenzíve. Škoda, remízu sme mohli udržať. Naozaj, škoda toho."

Vernon de Marco, obranca Slovana: "Je to pre nás teraz sklamanie. Dnes sme boli lepší. Nie je to slovenská liga, musíme si uvedomiť, že to bol ťažký zápas. Bojovali sme až do konca. Možno sme mali málo šancí v ofenzíve. Matematicky ešte máme šancu na postup a pobijeme sa o to. Už budúci zápas musíme odovzdať všetko, čo je v nás."

Andraž Šporar, útočník Slovana: "Bol to ťažký zápas, v prvom polčase sme ešte niečo mali, v druhom už nie. Nebol to náš najlepší zápas, súper ukázal veľkú kvalitu. Kenana kopli do hlavy, nebol pri vedomí. Potom však povedali, že bude v poriadku. Teraz pôjde asi na jednu noc do nemocnice."