Tatarovi sa v noci nedarilo, návrat Pánika sa blíži, Washington potiahli Ovečkin s Wilsonom

piatok, 8. november 2019 06:54 | Autor: TASR

Alexander Ovečkin
Alexander Ovečkin | zdroj: TASR

New York 8. novembra (TASR) - Hokejisti Montrealu Canadiens prehrali v noci na piatok v NHL na ľade Philadelphie 2:3 po predĺžení.

Slovenský útočník v drese hostí Tomáš Tatar nebodoval, pripísal si mínusový bod a štyri trestné minúty. V úvode druhej tretiny poslal domácich do vedenia James Van Riemsdyk šesť sekúnd po Tatarovom prvom vylúčení.

Piate víťazstvo za sebou dosiahol Washington, keď vyhral na Floride 5:4 po predĺžení. Capitals opäť chýbal Richard Pánik, k dispozícii by mal byť v noci na utorok proti svojmu bývalému klubu Arizone Coyotes. Washington potiahli k triumfu dvojgóloví Alexander Ovečkin s Tomom Wilsonom, ten sa postaral o víťazný zásah, Ovečkin pridal aj asistenciu. Tri body si nazbieral obranca John Carlson (1+2), celkovo ich má na konte v tejto sezóne už 26 a je na 4. mieste v kanadskom bodovaní súťaže.