No video provider was found to handle the given URL. See the documentation for more information.

Fanúšikovia nemeckého druholigového celku SG Dynamo Drážďany sú už dlhodobo považovaní za jedných z najvernejších. Potvrdili to aj v pohárovom súboji na pôde berlínskej Herthy, kde ich zavítalo až neuveriteľných 35 tisíc a svoj tím svedomito hnali povzbudzovaním vpred. A ich miláčikovia sa na pôde súpera držali veľmi statočne.

Aj keď Drážďany neudržali vedenie 1:0 a následne ani 3:2 v predĺžení, rozhodne zanechali dobrý dojem a trpká prehra 3:4 po penaltovom rozstrele na pôde favorita určite nie je žiadnou hanbou. Za Herthu v 85. minúte z penalty skóroval slovenský reprezentant Ondrej Duda. Fanúšikovia druholigových Drážďan si za svoju vernosť rozhodne zaslúžia slová obdivu a uznania!