Slovenský futbalista Martin Škrtel prispel v pondelok gólom k remíze Istanbulu Basaksehir v dueli 9. kola tureckej ligy s Trabzonsporom 2:2. Bývalý kapitán slovenskej reprezentácie sa gólovo presadil v 79. minúte po rohovom kope strelou zvnútra šestnástky a upravil na 2:1 pre domácich. Tí prišli o víťazstvo až v šiestej minúte nadstavenia, keď vyrovnal Nór Alexander Sörloth. Škrtel sa do štatistík zapísal aj žltou kartou, keď po jeho ruke v šestnástke sa hostia z následnej penalty ujali v 61. minúte zásluhou Daniela Sturridgea vedenia 1:0. V Superlige má bývalý slovenský reprezentant na konte už dva presné zásahy. Basaksehiru patrí v tabuľke šiesta priečka, Trabzonspor je štvrtý.