Hokejisti Liptovského Mikuláša zvíťazili v piatkovom domácom zápase 16. kola Tipsport ligy nad Nitrou 2:1 po predĺžení. Diváci museli čakať na góly až do záveru duelu, v 51. minúte sa dostali do vedenia domáci po kurióznom góle. Nitra si to totiž strelila sama počas signalizovaného vylúčenia. Gól bol napokon pripísaný Marcelovi Petranovi, ktorý sa ako posledný dotkol puku.

Brankár Nitry opustil bránku, keďže hostia držali Liptákov v ich vlastnom pásme. Erik Čaládi ale poslal puk z rohu klziska tak nešťastne, že cez všetky čiary skončil až v bráne. Petran, ktorému bol gól pripísaný, následne putoval na trestnú lavicu, keďže práve on sa previnil faulom.