Main Content

VIDEO: Tajomstvo neporaziteľnosti nezdolaného šampióna MMA? Nurmagomedov ukázal ďalší brutálny tréning

28 zápasov a 28 výhier, taká je aktuálna bilancia stále neporazeného šampióna MMA Khabiba Nurmagomedova. Za ňou sa skrývajú hodiny tvrdej driny, poctivého a neraz naozaj až brutálneho tréningu orla z Dagestánu. Ten je silný predovšetkým v boji na zemi, kde najčastejšie svojich súperov ukončuje, tak ako tomu bolo aj v posledných dvoch zápasori proti McGregorovi a Poirierovi. Pred časom sa veľkým hitom stalo video malého bojovníka, ktorého otec nechal zápasiť s medveďom.

Teraz kamarát Nurmagomedova ukázal ďalší tvrdý tréning Khabiba, v ktorom opäť čelil prírode. Neporazený šampión v mrazivom októbri neváhal skočiť do ľadovej rieky a vyskúšať si boj s veternými mlynmi - plávanie proti prúdu. Mohutný prúd rieky Sulak ale očividne bol nad jeho sily, keď ho odniesol o pár metrov nižšie. 

"Tvrdá práca a obetavosť od šampióna. Dnes bola veľká zima, jemu je to ale jedno. Voda bola naozaj ľadová, skúsil som do nej dať nohu a skoro mi zamrzol zadok. Tony, si v maléri," odkázal na Instagrame možnému najbližšiemu súperovi Khabiba jeho kamarát, ktorý ho pri brutálnom tréningu natáčal. Práve Tony Ferguson by podľa kanadského novinára Ariela Helwaniho mal byť najbližším súperom Nurmagomedova. K titulovému boju by malo dojsť v marci alebo apríli budúceho roka a odohrávať by sa mal v brooklynskom Barclays Center alebo slávnej Madison Square Garden.

Náš youtubeOdoberať