Pozrite si tento príspevok na Instagrame

MSG 🔥💯

Príspevok, ktorý zdieľa 😍Leo❤F.C Barcelona™🥰😘💙 (@_leo_fc_barcelona_),

Obhajca španielskeho titulu FC Barcelona nemal žiadne komplikácie na ihrisku Eibaru a zvíťazil 3:0. Do streleckej listiny sa zapísalo kompletné útočné trio "Blaugranas". V 13. minúte si za obranu zabehol Antoine Griezmann a s pomocou žrde otvoril skóre. Po prestávke sa po typických kombinačných akciách Barcelony presadili aj Lionel Messi a Luis Suárez.

Pritom hviezdny Argentínčan bol blízko aj k svojmu druhému gólovému zásahu. Messi ale ukázal, že nie je len veľký hráč a strelec, ale aj človek a kamarát. Namiesto hrania na vlastné triko radšej prihral svojmu kamarátovi Suárezovi, ktorý mal pre sebou už len prázdnu bránu a Messi mu tak tretí gól Barcelony naservíroval na zlatom podnose. Za to mu pochopiteľne vďačný Suárez pri gólových oslavách aj patrične poďakoval.