FC Janov doma nezvládol bláznivý zápas s AC Miláno a prehral 1:2, hoci do 51. minúty ešte viedol. V nervóznom dueli videli hráči dovedna štyri červené karty, po dvoch na oboch stranách. Riccarda Saponaru v závere prvého polčasu a Sama Castilleja v nadstavenom čase stretnutia však vylúčili mimo ihriska. Rozhodujúci gól strelil v 57. minúte Franck Kessie, keď z pokutového kopu potrestal hru rukou Davideho Biraschiho. Ten sa zároveň po ČK porúčal z trávnika.

Ústrednou postavou duelu bol španielsky brankár milánskeho AC Pepe Reina, ktorý v 41. minúte daroval gól súperovi, keď po ďalekonosnom priamom kope Lasse Schöneho pustil ľahkú loptu popod ruky do bránky a hneval sa sám na seba. V posledných sekundách duelu sa ale stal hrdinom, keď po nedovolenom zákroku v 93. minúte vychytal pokutový kop práve Schöneho a udržal tak víťazný stav 2:1.

Milánčania zvíťazili po troch prehrách a v tabuľke figurujú na priebežnom 11. mieste. Janov z uplynulých piatich duelov vyťažil iba bod a je predposledný.