Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 8. kole španielskej La ligy nad Granadou 4:2 a upevnili si vedenie v tabuľke  Pred sobotňajším súperom majú štvorbodový náskok. "Biely balet" položil základ triumfu v prvom polčase, keď sa strelecky presadil Karim Benzema. Na 2:0 tesne pred odchodom do kabín skóroval Eden Hazard, ktorý šikovným lobom prekonal brankára.

Tretí gól pridal po zmene strán tvorca hry Realu Luka Modrič, ktorý v 34. minúte vystriedal zraneného Toniho Kroosa. Granada v druhej polovici druhého polčasu zápas zdramatizovala a znížila na 2:3, no v nadstavenom čase inkasovala štvrtý gól z kopačky Jamesa Rodrigueza. Futbalisti Leganes prehrali v úvodnom sobotňajšom zápase na domácej pôde s Levante 1:2.