Dnes v noci sa do bodovej listiny v prípravných zápasoch NHL zapísali aj dva slovenské ofenzívne talenty 20-ročný Adam Ružička a 19-ročný Martin Pospíšil. Ich moment prišiel v 9. minúte druhej tretiny a poslal Flames do vedenia 3-2. Vyzdvihnúť treba nielen gólové zakončenie Ružičku, ale aj skvelú prihrávku Pospíšila. Calgary napokon triumfovalo nad San Jose 6-4 a naznačila svoj potenciál do novej sezóny. Pravdepodobnosť, že sa Ružička s Pospíšilom udržia v prvom tíme je len veľmi malá, no obaja naznačujú, že do budúcnosti s nimi treba počítať.

V noci skóroval premiérovo za Washington aj Richard Pánik. Jeho gól si môžete pozrieť tu: