Po parádnom góle špecialistu na ďalekonosné gólové zásahy Čudinova sa v KHL diváci dočkali ďalšieho nádherného gólu. Roman Savčenko sa v súboji s HK Soči po asistencii českého spoluhráča Nakládala oprel do hokejky zhruba na červenej čiare a prestrelil gólmana hostí Shikina. Jeho gól z 36. minúty bol pre Lokomotiv Jaroslavľ zároveň víťazným zásahom, keďže domáci triumfovali 2:1.

Pre kazašského hokejistu to bol ďalší parádny gól, keď sa ďalekonosným zásahom z vlastnej obrannej tretiny prezentoval aj na MS v Moskve pred tromi rokmi, kde dokonale nachytal švajčiarskeho brankára Reta Berru, vtedy dokonca strieľal od modrej čiary z asi 40-metrovej vzdialenosti.