Main Content

Roztomilé VIDEO priateľky Ronalda: Deti sledujú v televízii gólovú oslavu hviezdiaceho otca

Portugalský kanonier Cristiano Ronaldo opäť dokázal, že aj v tridsiatichštyroch rokoch patrí medzi svetovú futbalovú špičku. V utorkovom stretnutí kvalifikácie EURO 2020 "zničil" Litvu štyrmi gólmi a upevnil si pozíciu historicky najlepšieho európskeho strelca v národnom mužstve s 93 gólmi.

Ronaldo sa "pustil" do súpera už v úvode duelu, keď v siedmej minúte nekompromisne premenil pokutový kop. Po zmene strán pridal čistý hetrik v rozmedzí štrnástich minút a bol tak strojcom hladkého triumfu Portugalska (4:1). Kvalifikačný súboj pochopiteľne sledovala v Turíne aj priateľka Ronalda Georgina Rodríguez, ktorá na sociálnej sieti pridala roztomilé video. Na ňom je zachytená reakcia ich maličkých detí, ktoré v televízii dychtivo sledujú gólovú radosť slávneho otca po jeho úvodnom penaltovom zásahu. 

Útočník Juventusu Turín dosiahol ôsmy hetrik v najcennejšom drese. Celkovo sa mu to podarilo 54-krát v dvanástich krajinách sveta. Portugalsku pomohol zásahom aj k sobotnému triumfu v Srbsku 4:2. Celkovo má na konte 25 gólov v kvalifikáciách ME, utorkovou "nádielkou" v Litve prekonal írskeho útočníka Robbieho Keana, ktorý mal na konte o dva zásahy menej.

Portugalčania po rozpačitom úvode kvalifikácie zrejme nabrali nový dych. Po dvoch remízach s Ukrajinou a Luxemburskom dvakrát zvíťazili, v sobotu v Srbsku 4:2, v utorok v Litve 5:1 a v tabuľke B-skupiny sa posunuli na druhé miesto.

Náš youtubeOdoberať